Kredyt gotówkowy w mBanku przez internet.

mBank bezsprzecznie jest dziś jednym z najpopularniejszych banków. Mi niewiarygodnie przypadł do gustu system internetowy. Posiadanie konta bankowego w mBank jest proste. Portal wydaje się być bardzo intuicyjny. Wiele ciekawych funkcji stanowczo ułatwia poruszanie się po całym systemie.

Warto również wspomnieć o tym, że kolorystyka i grafika jest miła dla oka, zachęcająca. Konto w mBank można założyć w niedługą chwilę. Bez wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się, złożyć wniosek przez internet i oczekiwać na kuriera, który przywiezie umowę. Na miejscu sprawdzi zgodność danych z naszym dowodem, Ty podpiszesz w tym czasie umowę i kurier zabierze ją z powrotem do mBank. Reszta, czyli karta płatnicza i pin, tradycyjnie dotrą pocztą.

Monitoruj nasze wpisy. Nowinki, oferty, promocje i wiele ciekawostek. 

mBank ma coraz lepsze notowania wśród klientów.

Konto konfiguruje się łatwo, przyjemnie i szybko. Opłata konta bankowego w mBank to 4 zł. Tyle bowiem wynosi opłata za kartę w zasadzie. To są już wszystkie koszta. Jeśli chcesz złożyć wniosek o kredyt to nie ma na co zwlekać, warto jest wówczas mieć konto bankowe w mBanku.

Może najpierw informacja, która interesuje najbardziej – mBank przeprowadza weryfikację dochodów oraz zdolności kredytowej klienta. Jeśli więc szukasz czegoś bez formalności, bez zdolności czy bez zatrudnienia to raczej nie tutaj. Natomiast jeśli jest to Tobie obojętne to przyszła pora na dobre wieści. Każdy kto posiada konto bankowe w którymś z banków wymienionych w nawiasie (PKO BP S.A, ING Bank Śląski S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Pekao – Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank Millennium S.A., Alior Bank A.A., Alior Sync, Inteligo) może za pomocą importera wysłać informację w kwestii dochodu. I sprawa załatwiona, nie musisz załatwiać dokumentów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem, a następnie nieść do placówki czy skanować lub wysyłać.

Wysokość kredytu.

mBank udziela kredytów od 500 zł do 150 000 zł.

Okres kredytowania.

Od 3 do 84 miesięcy.

Dodatkowe zalety.

Pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet w 15 minut. Pożyczasz na dowolny cel, bez zbędnych formalności związanych z określeniem celowości. Masz również możliwość zawieszenia spłaty kapitałowej części raty na okres trzech miesięcy! Posiadając konto bankowe w mBanku masz możliwość ustawienia sobie automatycznych przelewów swojej raty tak, że nie musisz już zawracać sobie tym głowy!

Ubezpieczenie.

Tutaj zapewne nieco się zdziwimy. Otóż bank umożliwia nam opcje wyboru ubezpieczenia lub rezygnację z niego. Czasami rezygnacja z umowy daje nam korzyści w postaci niższej raty.

Wcześniejsza spłata kredytu.

Możliwa i bezpłatna! Jest to spory plus dla mBank.

Rozpatrzenie wniosku kredytowego.

Bezpłatne!

Prowizja za kredyt.

0-9%

Opłata za udzielenie karencji (która może wynieść nawet 3 miesiące).

70 zł

Oprocentowanie.

Od 10 % do 16 %.

Złożyć wniosek możesz na naszej stronie poniżej. Jeśli jesteś osobą, która biegle obsługuje się komputerem oraz internetem to nie będziesz mieć żadnych problemów z całą procedurą. Zapraszamy również do porównywarki i kalkulatora kredytowego. Dowiedz się więcej o różnych kredytach bankowych i pozabankowych.